Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

صفحه اصلی > دربارهی ما

Hangzhou Ancona شرکت بازرگانی، LTD. واقع در Hangzhou، چین، که پیشرو تولید کننده و تامین کننده تخصصی آشپزخانه بامبو طبیعی و دیگر محصولات خانگی برای سال های بسیاری است و ما ایجاد رابطه تجاری با مشتریان خود را از شمال امریکا، اروپا، آسیا، استرالیا و مناطق دیگر سراسر جهان .

ما سه کارخانه داریم که در استان ژجیانگ و استان فوجیان، چین واقع شده است. ما همچنین دارای بیش از 100 واحد پیشرفته ترین تجهیزات تولید و پردازش بامبو است. و ما بیش از 1000 نوع محصولات مختلف داریم. کارخانه ما همکاری می کند بهترین تلاش برای بهبود ظرفیت تولید و دائما تمرکز بر کنترل کیفیت کلی است. ما در تولید OEM با مشتریان بزرگ و مارک های مشهور از ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا تجربه زیادی داریم. ما یک شرکت قدرتمند با توانایی مستقل توسعه و تولید است.  

ما می توانیم محصولات واجد شرایط با قیمت های مناسب را با توجه به نیازهای ویژه مشتری، تصاویر، نقاشی ها و یا نمونه ها تولید کنیم.

ما در حال حاضر از Audit کارخانه، با سیستم کنترل کامل QC، کنترل هزینه های محصول خوب، تولید عالی و R & D کار تیم، خدمات خوب در طول، قبل و بعد از فروش، تصویب شده است.

مزیت ما در حال حاضر خم های بامبو، زاویه 90 درجه و یا حتی کوچکتر است، روند خم شدن بامبو بسیار بالغ است، میزان ضایعات کمتر از 1٪، این کارخانه دیگر نمی تواند انجام دهد. با موقعیت جغرافیایی غالب، برای بازدید و بازرسی بسیار مناسب است.

ارزش های ما ما را در طی هر روز هدایت می کنند، به عنوان مثال ما چگونه با محصولات، کارکنان، مشتریان و مشتریانمان رفتار می کنیم. ما ایده طراحی، کیفیت خوب، مواد ایمنی مواد غذایی، بسته بندی خوب، خدمات حمل و نقل و تحویل در زمان به هر مشتری ارائه می دهیم. حرفه ای برای ما و آن را برای قابل اعتماد، قابل اعتماد و امن است.

ما همیشه وظایف و وظایف خود را به طور کامل، با مشتریان، کارکنان و خدمات مشتریان خود انجام خواهیم داد. ما همواره پیروی از دراز مدت پیروی می کنیم. ما متعهد به ملاقات و بیش از انتظارات شما هستیم.abs.jpg