Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

بامبو مد پانچ Foldable مد پودر کشویی لباس جعبه ذخیره سازی

اطلاعات تولید ویژگی 1) 100٪ صنایع دستی دست ساز با مواد سازگار با محیط زیست. 2) ویژگی: غیر سمی، غیر تحریک، انعطاف پذیر، می تواند تولید انبوه، سبک وزن. 3) طراحی: بیشتر سبک، اندازه، رنگ یا به عنوان درخواست شما 4) OEM Accepted: ما می توانیم هر یک از طراحی شما را تولید کنیم. 5) نمونه برداری: به عنوان ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

توضیحات محصول
این بامبو هوشمندانه طراحی شده مانع از maoyuan است قطعا باید برای رسیدن به ظاهر لباس خود را. قاب قاب بامبو باز دارای دوام بسیار بالایی است، به سادگی جذاب است و اجازه می دهد جریان هوا از طریق محتویات مانع شود. برای استفاده از این مانع بزرگ، کف چوب محکم را درون قاب قرار دهید، کیسه پنبه ای با وزن زیاد را بر روی میله های آویزان آسان برای لغزش قرار دهید و داخل لبه مانت قرار دهید. درب لولا را پایین بیاورید و مانع از تولید بامبو با نام تجاری جدید شما آماده سرویس مناسب می باشد. زمان شستن هیچ مشکلی وجود ندارد به سادگی کیف را از موشک بلند کنید، اسلاید کردن میله ها و سر به ماشین لباسشویی. هنگامی که این مانع در حال استفاده نیست، درب وسط سمت و پنل سمت آن سقوط این واحد محکم به تخت برای ذخیره سازی. این مانع اندازه مناسب برای هر حمام، اتاق خواب، اتاق ابزار، گنجه، و یا اتاق لباسشویی است و حداکثر فضای خود را برای لباس، ملحفه و حوله خود ارائه می دهد. بامبو طبیعی در هر اتاق مانع از تمیز کردن خانه شما می شود بسیار کارآمدتر است. این یک راه حل شستشو است که شما فقط نمی توانید بدون آن زندگی کنید.

image001.jpg

image003.jpg

image005.jpg

image007.jpg

image009.jpg

image011.jpg

image013.jpg

image015(001).jpg

image017.jpg

image019.jpg

image021.jpg

image023.jpg

image025.jpg

image027.jpg

image029(001).jpg

image031.jpg

image033(001).jpg

image035.jpg


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چین از جعبه های پوشیدنی تاشو شیک پوشیدن مد روز بافته شده است. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.

پرس و جو