Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

کاملا جامد بامبو مواد سیلندر گرد / می تواند / جعبه / شیشه / گلدان / قوطی

اول، ما در انتخاب بامبو معتبر دور می توانیم، این پاراگراف یک توده فروخته شده است، به طور یکجا به مشتریان جدید و قدیمی، به دنبال یک دفتر نظارت بر کیفیت، بازرسی و گزارش بازرسی قرن نشان می دهد! واقعی در بلوک بامبو !! ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

اول، ما در انتخاب بامبو معتبر دور می توانیم، این پاراگراف یک توده فروخته شده است، به طور یکجا به مشتریان جدید و قدیمی، به دنبال یک دفتر نظارت بر کیفیت، بازرسی و گزارش بازرسی قرن نشان می دهد! واقعی در بلوک بامبو !!
دوم، در مقایسه با دیگر رایحه های معمول بامبو، محصولات ما قوی تر، پایدار، آسان برای استفاده، با دوام، تعمیر و نگهداری آسان، بسیار راحت، صرفه جویی در کار، این واقعا سبز به پایان رسید بامبو گرد می تواند.
سوم، ما با توجه به کیفیت و جزئیات و توجه بیشتر به سلامتی. ما می توانیم از بامبو صاف با قطر 10cm و 16cm ارتفاع است که قوی، سالم و سالم، راحت، ناپدید می شود ساخته شده است.
چهارم، می توانیم یک ظاهر طراحی بی نظیر داشته باشیم که به شکل سیلندر است، بدون یک حلقه فولادی در بالای آن برای تقویت آن.

图片 21.jpg

图片22.jpg


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چین از مواد بامبو کاملا طبیعی استوانه گرد / می تواند / جعبه / شیشه / گلدان / قوطی. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.

پرس و جو