Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

کوزه های بامبو لوازم آرایشی در انبار کالاهای لوکس کیسه کرم های پلاستیکی 5g 10g 20g 100g بامبو چوب جار لوازم آرایشی و بهداشتی بسته بندی

کوزه های بامبو لوازم آرایشی در انبار کالاهای لوکس کیسه کرم های پلاستیکی 5g 10g 20g 100g بامبو چوب جار لوازم آرایشی و بهداشتی بسته بندی

GO-GREEN، گارانتی رضایت 100٪ - کاسه نمک بامبو توسط شرکت نمک سان فرانسیسکو از بامبو سازگار با محیط زیست ساخته شده است. بامبو قوی است، طولانی مدت و بیفت و یا کوچک نیست. این شیشه یخچال فضای ذخیره سازی نهایی برای کسانی است که در مورد این سیاره مراقبت می کنند. ما این محصول را با تضمین 100٪ تضمین می کنیم. SAVE MONEY WITH STORAGE BULK - خرید نمک به صورت عمده و دوباره پر کردن این شیشه ها دوباره و دوباره! عالی برای همه نمک های لذیذ و هر یک از نمک حمام و آبگرم ما. SOLID، COOL، GREAT، SIZE OF PRACTICAL - COOL، ظرفیت نمکی تقریبا. 6 اونس محصول (ارتفاع: 3 '' قطر: 3.5 ''). کلسترول را پاک کنید و هر کالای خانگی کوچک را با جالب ترین جیوه اکو در این سیاره ذخیره کنید. SALT مورد علاقه خود را در یک نسخه ARM - در هنگام ذخیره نمک در یک شیشه بامبو، آسان است "فقط خرج کردن" نمک. اضافه کردن نمک به مواد غذایی خود را با دست، ساده تر می شود تا ببینید که مقدار نمک شما در حال استفاده است. آشپزخانه و حمام ذخیره، خیلی بیشتر - Canisters بامبو ما را می توان برای ذخیره اقلام بی شماری در اطراف خانه از جمله ادویه جات ترشی جات، چای، لوازم اداری، جواهرات، حمام و نمک آبگرم استفاده می شود.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

توضیحات محصول

نام تجاری

زدن

محل اصلی

ژجیانگ چین

اندازه

30 میلی لیتر 50 میلی لیتر 60 میلی لیتر

ماده

بامبو

عملکرد

طراحی جدید

نرخ تخلیه

طراحی پیچش اجازه می دهد تا کنترل مشتری دوز آزادانه، به راحتی.

رنگ

هر چی خوب هست

بسته بندی

بسته بندی کارتن قوی مناسب برای حمل و نقل از راه دور

MOQ

50000 پیکسلی

بندر تحویل

FOB NINGBO، CHINA

شرایط پرداخت

T / T بی اعتبار L / C در دید

زمان سربازی

ظرف 30 روز پس از پرداخت سپرده

طول یا لوله

بسته به انتخاب شما

نمونه

در دسترس با هزینه  

  • GO-GREEN، گارانتی رضایت 100٪ - کاسه نمک بامبو توسط شرکت نمک سان فرانسیسکو از بامبو سازگار با محیط زیست ساخته شده است. بامبو قوی است، طولانی مدت و بیفت و یا کوچک نیست. این شیشه یخچال فضای ذخیره سازی نهایی برای کسانی است که در مورد این سیاره مراقبت می کنند. ما این محصول را با تضمین 100٪ تضمین می کنیم.

  • SAVE MONEY WITH STORAGE BULK - خرید نمک به صورت عمده و دوباره پر کردن این شیشه ها دوباره و دوباره! عالی برای همه نمک های لذیذ و هر یک از نمک حمام و آبگرم ما.

  • SOLID، COOL، GREAT، SIZE OF PRACTICAL - COOL، ظرفیت نمکی تقریبا. 6 اونس محصول (ارتفاع: 3 '' قطر: 3.5 ''). کلسترول را پاک کنید و هر کالای خانگی کوچک را با جالب ترین جیوه اکو در این سیاره ذخیره کنید.

  • SALT مورد علاقه خود را در یک نسخه ARM - در هنگام ذخیره نمک در یک شیشه بامبو، آسان است "فقط خرج کردن" نمک. اضافه کردن نمک به مواد غذایی خود را با دست، ساده تر می شود تا ببینید که مقدار نمک شما در حال استفاده است.

  • آشپزخانه و حمام ذخیره، خیلی بیشتر - Canisters بامبو ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره اقلام بی شماری در اطراف خانه از جمله ادویه جات ترشی جات، چای، لوازم اداری، جواهرات، حمام و نمک آبگرم.


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چین از کوزه های بامبو لوازم آرایشی در بسته بندی آرم های سفارشی کرم کرم های پلاستیکی 5g 10g 20g 100g بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی چوب بامبو چوب. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.
پرس و جو