Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

کارخانه مستقیم با کیفیت خوب یکبار مصرف چینی نوشیدنی بامبو استفاده آسان

کارخانه مستقیم با کیفیت خوب یکبار مصرف چینی نوشیدنی بامبو استفاده آسان

این چپستیکک ها در بالا متصل هستند. آنها به راحتی به وسیله دستها از هم جدا میشوند تا بتوانند یک تجربه ناهارخوری راحت و راحت را تجربه کنند. با کیفیت بالا و مناسب به عنوان یک بار استفاده از محصول، این محصول کمک می کند تا به کاهش زمان مورد نیاز برای تمیز کردن پس از وعده های غذایی. استفاده از کارد و چنگال یکبار مصرف یا ظروف می تواند بیشتر از استفاده از وسایل قابل استفاده مجدد باشد. ساخته شده از بامبو با کیفیت بالا، که به آسانی و به سرعت منابع تجدید پذیر است. رشد سریع بامبو محصولات بامبو را جایگزین مناسب برای محصولات چوبی می کند. آنها کاملا زیست تخریب پذیر هستند و می توانند با سایر اجزای کمپوست قابل پرتاب شوند. چاشنی های چینی بامبو همچنین دارای قدرت کشش بیشتری نسبت به چینی های چوبی هستند. عالی برای رویدادها، در خانه، و یا با سفارشات! Chopsticks می تواند به اصالت بیشتری نسبت به تجربه ناهار خوری کمک کند. آنها یک محصول عالی برای استفاده با سفارشات بیرون، اجناس شام و غذای روزانه هستند. آنها برای بسیاری از ظروف چینی، ژاپنی، ویتنامی و کره ای و دستور العمل های برداشتن مناسب هستند. باید در هر آشپزخانه داشته باشد SAFE و DURABLE! ما در مورد ایمنی جدی هستیم - این چپستیکک ها تحت درمان UV قرار گرفته و تجربه ناهارخوری را از بین می برند. سطح صاف ارائه می دهد یک تجربه ناهار خوری دلپذیر و راحت، بدون خطر درهم ریختن در دهان شما.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

اطلاعات

  • این چپستیکک ها در بالا متصل هستند. آنها به راحتی به وسیله دستها از هم جدا میشوند تا بتوانند یک تجربه ناهارخوری راحت و راحت را تجربه کنند.

  • با کیفیت بالا و مناسب به عنوان یک بار استفاده از محصول، این محصول کمک می کند تا به کاهش زمان مورد نیاز برای تمیز کردن پس از وعده های غذایی. استفاده از کارد و چنگال یکبار مصرف یا ظروف می تواند بیشتر از استفاده از وسایل قابل استفاده مجدد باشد.

  • ساخته شده از بامبو با کیفیت بالا، که به آسانی و به سرعت منابع تجدید پذیر است. رشد سریع بامبو محصولات بامبو را جایگزین مناسب برای محصولات چوبی می کند. آنها کاملا زیست تخریب پذیر هستند و می توانند با سایر اجزای کمپوست قابل پرتاب شوند. چاشنی های چینی بامبو همچنین دارای قدرت کشش بیشتری نسبت به چینی های چوبی هستند.

  • عالی برای رویدادها، در خانه، و یا با سفارشات! Chopsticks می تواند به اصالت بیشتری نسبت به تجربه ناهار خوری کمک کند. آنها یک محصول عالی برای استفاده با سفارشات بیرون، اجناس شام و غذای روزانه هستند. آنها برای بسیاری از ظروف چینی، ژاپنی، ویتنامی و کره ای و دستور العمل های برداشتن مناسب هستند. باید در هر آشپزخانه داشته باشد

  • SAFE و DURABLE! ما در مورد ایمنی جدی هستیم - این چپستیکک ها تحت درمان UV قرار گرفته و تجربه ناهارخوری را از بین می برند. سطح صاف ارائه می دهد یک تجربه ناهار خوری دلپذیر و راحت، بدون خطر درهم ریختن در دهان شما.


نام کالا چاشنی چای بامبو یکبار مصرف با آرم بر روی کاغذ بسته بندی شده
کیفیت درجه A، A & B، B. تا گزینه شما
بسته بندی

کیسه 100pairs / PE، 20 یا 30 کیسه / carton.Your بسته بندی شخصی قابل اجرا است.

نمونه نمونه هایی برای چاشنی های غیر سفارشی، حمل و نقل رایگان.
پرداخت T / T، L / C، Western Union، MoneyGram
زمان تحویل

حدود 2 تا 3 هفته پس از امضای قرارداد.

زمان دقیق به مقدار و بسته بندی کالاها است.

سوالات متداول و مشخصات شرکت

Q1: دامنه محصولات شرکت شما چقدر است؟

A: چینی های چینی بامبو یک بار مصرف، چپستیک های قابل استفاده مجدد، چوب بامبو و اسکاچ های مختلف، تشک بامبو سوشی، فرش بامبو و کوسن، مبلمان چوبی، مبلمان چوب جامد.

Q2: آیا شما سازنده هستید؟

الف: بله، کارخانه ما حدود 28،638 متر مربع را پوشش می دهد و حدود 150 نفر کارمند دارد، در هر کارخانه ما بیش از 80 قطعه ماشین آلات وجود دارد. ما در شهر ییانگ واقع شده ایم که در آن "دهمین خانه بامبو در چین" شناخته شده است.

Q3: اگر می خواهید نقل قول کنید، چه اطلاعاتی باید به شما اطلاع دهم؟

A: نوع چپستیک ها که شما نیاز دارید، اندازه، بسته و مقدار. اگر امکان دارد، لطفا تصویر و طراحی چپستیک مورد نیاز خود را به من بدهید (هر دو شما و تصویر ما در اینترنت).

Q4: آیا محصولات نهایی را بررسی می کنید؟ چطور؟

A: بله، هر مرحله از تولید و محصولات تمام شده قبل از حمل و نقل توسط QC بازرسی می شود.

Q5: چرا انتخاب شما چیست؟ مزیت شما چیست؟

A: کنترل کیفیت 1.Strict. کارکنان بازرسی با کیفیت خاص برای بررسی کیفیت هر فرایند وجود دارد.

تجربه 2.Rich بیش از 10 سال تولید و تجربه تجارتی چینی ها.

تامین کنندگان 3.Stable. مقیاس کارخانه بزرگ، کارمند حرفه ای و منابع خام مواد بامبو غنی.

  4.OEM خدمات availbe، حداقل مقدار حداقل تعداد سفارش

پاسخ خدمات 5.Fast ، پیام آنلاین شما بلافاصله پاسخ داده خواهد شد، و ایمیل در 12 ساعت پاسخ داد.

6. خدمات پس از فروش حرفه ای ما همیشه برای کالایی که ما فروخته ایم، مسئولیت داریم.


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چین از کارخانه مستقیم با کیفیت خوب یکبار مصرف chopsticks بامبو استفاده آسان است. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.
پرس و جو