Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

فروش داغ بامبو 6-بلوک جعبه چای با چای چای کیسه دار دارنده جعبه چای

فروش داغ بامبو 6-بلوک جعبه چای با چای چای کیسه دار دارنده جعبه چای

قاب شفاف قاب شفاف جعبه چای طراحی شده است تا امکان مشاهده آسان انتخاب کیسه چای بدون نیاز به باز کردن درب برای مشاهده فراهم شود. در صورت تمایل، به سادگی باز کردن درب و انتخاب یک کیسه چای از هر بخش برای لذت بردن در هر زمان. قاب شفاف جعبه چای احساسات معاصر را به فضای خانه یا آشپزخانه تعمیم می دهد.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

جعبه چای بامبو Oceanstar

مجموعه چای و دسته بندی چای خود را با جعبه چای بامبو Oceanstar ساخته شده از 100٪ بامبو سازماندهی کنید. جعبه چای عملی نیز می تواند به عنوان ذخیره سازی برای مجموعه ای از اقلام مانند صنایع دستی، پیچ ها، لوازم کوچک، و دیگر مجموعه های کوچک عمل می کنند. دوستان و خانواده خود را با این جعبه چای ساخته شده برای خانه خود تحت تاثیر قرار دهید و یا آن را به عنوان هدیه ای مناسب برای دوستداران چای ارائه دهید.

1. مشخصات

1 از 100٪ مواد بامبو ساخته شده است.

2 غذا ، روغن نقاشی شده است.

3 ترکیب طبیعی رنگی

4 برچسب زدن و رنگ، بسته بندی با کیسه حباب و جعبه کارتن

5 ما ارائه خدمات با کیفیت بالا قبل از پس از فروش

مزایای استفاده از محصولات بامبو 2.The

1، مدل سازی ساده، سبک وزن، زیبا.

2، روند ساده و آسان برای تحقق بخشیدن به صنعتی شدن است.

بامبو مواد حفاظت از محیط زیست است و ویژگی های "محصولات سبز" دارد.

وضوح دانه چوب چوبی زیبا است.

5، خواص فیزیکی خوب.

3. چرا ما را انتخاب کن

1. ما تولید بیش از 10years.

2.We داریم با کیفیت بالا کار با کیفیت

تحویل 3.Prompt

4. نمونه رایگان در دسترس هستند.

5. شما می توانید اندازه و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید

بخش های ذخیره سازی

جعبه چای با 8 بخش به طور مساوی تقسیم شده است که می تواند به راحتی دسته ای از کیسه های چای را به دسته های مختلف با نمایش کامل برگرداند و سازماندهی کند. این محفظه ها با فاصله همه کاره طراحی شده اند، بنابراین می توان آن را نیز به عنوان نگهدارنده برای هر نوع دیگر از لوازم خانگی خانه، مجموعه های فروشگاه و یا موارد شخصی عمل می کند. این جعبه چای را بر روی هر سطح مقطع یا سطح جدول قرار دهید تا احساس معاصر به خانه را اضافه کنید.

قفل مغناطیسی و لب براق

آهن ربا در جعبه چای سبب محافظت و جلوگیری از انتخاب چای یا لوازم جانبی شما می شود. و شیار در جعبه چای اجازه می دهد تا آسان و کارآمد باز کردن درب. به سادگی از انگشت شست استفاده کنید تا درب باز کردن درب را باز کنید و انتخاب هر نوع کیسه چای یا هر خانه یا وسایل شخصی دیگر که در 8 قسمت جعبه چای ذخیره شده اند را انتخاب کنید.

قاب شفاف

قاب شفاف جعبه چای طراحی شده است تا امکان مشاهده آسان انتخاب کیسه چای بدون نیاز به باز کردن درب برای مشاهده فراهم شود. در صورت تمایل، به سادگی باز کردن درب و انتخاب یک کیسه چای از هر بخش برای لذت بردن در هر زمان. قاب شفاف جعبه چای احساسات معاصر را به فضای خانه یا آشپزخانه تعمیم می دهد.


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چینی جعبه چای با 6 جعبه بامبو داغ با جعبه چای کیسه ای چای داریم. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.
پرس و جو