Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

یک اندازه متناسب با پوشش جعبه بافتی برای Kleenex، Preference، Envision، Angelsoft و بیشتر، مناسب جعبه های جعبه ای مستطیلی، دفتر آشپزخانه حمام، قابل تنظیم بامبو دارنده دارنده چوب

یک اندازه متناسب با پوشش جعبه بافتی برای Kleenex، Preference، Envision، Angelsoft و بیشتر، مناسب جعبه های جعبه ای مستطیلی، دفتر آشپزخانه حمام، قابل تنظیم بامبو دارنده دارنده چوب

ONE SIZE ALL BOX COVER: بسته بندی مستطیلی بافت PandPal رقابت را با یک اندازه هوشمند که متناسب با تمام طراحی است رقابت می کند. مکانیزم داخلی آن را می توان برای ارتفاع متغیر تنظیم کرد تا بتوانید جعبه های بافتی هر اندازه را انتخاب کنید. EASY FILL: اکثر دستگاه های توزیع کننده باطری شما نیاز به پر کردن آنها را با پرتاب جعبه نام تجاری، یک روش که طول می کشد برخی از زمان. دارنده بافت ما نیاز به آن را حذف می کند. به سادگی ارتفاع آن را متناسب با جعبه مقاله بافت صورت خود خریداری کنید و جعبه را به طور مستقیم به دارنده خود وارد کنید. ECO MATERIAL FRIENDLY: ساخته شده از 100 درصد واقعی، بامبو حق بیمه، این نگهدارنده بافت ناز کاملا طبیعی و ECO دوستانه است. هیچ ماده شیمیایی یا چوب مهندسی در ساخت این حمام جدید یا لوازم آشپزخانه دخیل نبوده است. از نظر محیط زیست آگاه باشید و یک جعبه جعبه بافتی که 100٪ زیست تخریب پذیر است خریداری کنید. SMART برای هر اتاق: تلگراف بافت در هر اتاق مفید است و نگهدارنده بامبو PandPal ظاهر جذاب است که در اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق غذاخوری، حمام یا حتی یک فرم رسمی مانند دفتر یا میز کار شما عالی خواهد بود. یا شاید لوازم جانبی مدرن و شیک برای توالت و خانواده تان باشد. CONFIDENT CUSTOMER: ما اطمینان داریم که شما دستگاه ضبط بافت PandPal را دوست خواهید داشت.

ارسال درخواست
جزئیات محصول
  • ONE SIZE ALL BOX COVER: بسته بندی مستطیلی بافت PandPal رقابت را با یک اندازه هوشمند که متناسب با تمام طراحی است رقابت می کند. مکانیزم داخلی آن را می توان برای ارتفاع متغیر تنظیم کرد تا بتوانید جعبه های بافتی هر اندازه را انتخاب کنید.

  • EASY FILL: اکثر دستگاه های توزیع کننده باطری شما نیاز به پر کردن آنها را با پرتاب جعبه نام تجاری، یک روش که طول می کشد برخی از زمان. دارنده بافت ما نیاز به آن را حذف می کند. به سادگی ارتفاع آن را متناسب با جعبه مقاله بافت صورت خود خریداری کنید و جعبه را به طور مستقیم به دارنده خود وارد کنید.

  • ECO MATERIAL FRIENDLY: ساخته شده از 100 درصد واقعی، بامبو حق بیمه، این نگهدارنده بافت ناز کاملا طبیعی و ECO دوستانه است. هیچ ماده شیمیایی یا چوب مهندسی در ساخت این حمام جدید یا لوازم آشپزخانه دخیل نبوده است. بودن

  • محیط زیست آگاه و خرید پوشش جعبه بافت است که 100٪ زیست تخریب پذیر است.

  • SMART برای هر اتاق: تلگراف بافت در هر اتاق مفید است و نگهدارنده بامبو PandPal ظاهر جذاب است که در اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق غذاخوری، حمام یا حتی یک فرم رسمی مانند دفتر یا میز کار شما عالی خواهد بود. یا شاید لوازم جانبی مدرن و شیک برای توالت و خانواده تان باشد.

  • CONFIDENT CUSTOMER: ما اطمینان داریم که شما دستگاه ضبط بافت PandPal را دوست خواهید داشت.

مورد شماره. PACK-T7025
مواد اصلی بامبو
اندازه 22.5 * 11.5 * 8cm
لوگو آرم سفارشی
ویژگی محکم؛ زیبایی؛ می تواند مدت زمان زیادی را مصرف کند؛ محیط زیست
سرویس OEM می توانید اندازه، رنگ، طراحی و مواد سفارشی کنید.
MOQ 200 پیکسل
زمان نمونه 7-10 روز
بندر دریایی / هوا چینگدائو
حمل و نقل توسط دریا، توسط هوا، توسط پیک
امکانات دست ساخته شده، منحصر به فرد و با کیفیت بالا می تواند سفارشی شود
شرایط پرداخت T / T، Western Union، Paypal
زمان تحویل 35 روز پس از دریافت سپرده
گواهی گواهی فومی سازی

چرا بامبو؟

استفاده از بامبو در آشپزخانه و خانه شما برای محیط زیست خوب است! بامبو در بسیاری از زمینه ها بسیار محبوب بوده است، هیچ گونه مشکلی برای محیط زیست ایجاد نمی کند و به ما کمک می کند تا زمین را حفظ کنیم. هت تریک یک معامله بزرگ است.


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چین از یک اندازه متناسب با پوشش جعبه بافت برای kleenex، اولویت، تصور، angelsoft و بیشتر، جعبه های مستطیلی جعبه های کاغذی، سالن های آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه، چوب نگهدارنده چوبی قابل تنظیم بامبو. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.
پرس و جو