Hangzhou Ancona تجارت شرکت با مسئولیت محدود

ما متعهد به جلسه و بیش از انتظارات خود را!

جعبه جعبه بافت مستطیلی بامبو

جعبه جعبه بافت مستطیلی بامبو

جعبه بامبو جعبه بافت مستطیلی 1. محصولات شماره مورد: B-080 2. اندازه محصول: 24 * 7.2 * 13 سانتی متر 4. بندر تحویل: Xiamen، چین 5. وزن: 0.36kgs 6. مواد: با مواد چوب بامبو و چوب لاستیک انتخاب مشتری، قیمت تقریبا یکسان است. 7. MOQ: 600PCS / ITEM 8. محل مبدا: Xiamen، ...

ارسال درخواست
جزئیات محصول

جعبه بامبو بافت مستطیلی   

 

 

  1. محصولات مورد: B-080

  2. اندازه محصول: 24 * 7.2 * 13 سانتی متر

4. بندر تحویل:   Xiamen، چین

5. وزن: 0.36 کیلوگرم

  6. مواد: با مواد چوب بامبو و چوب برای انتخاب مشتری، قیمت تقریبا یکسان است.

  7. MOQ: 600PCS / ITEM

8. محل مبدا: Xiamen، China

9. بندر: Xiamen، چین

10. استفاده از: ذخیره سازی آشپزخانه

QQ截图20170523103156.jpgدربارهی ما

Hangzhou Ancona Trading co.، Ltd سازنده آشپزخانه بامبو و چوبی از Xiamen، چین، ما مجموعه ای کامل از آشپزخانه بامبو سازگار با محیط زیست و مجموعه ای از آشپزخانه چوبی است که شامل کاسه سالاد، کانتینر ذخیره سازی آشپزخانه، تخته برش و اکو قابل استفاده مجدد آشپزخانه دوستانه ما معتقدیم که مشتری خود را یک راه حل زیست محیطی برای بازار می بینیم، ما منتظر همکاری های آینده با ما هستیم.

 

معرفی محصول:

 

تمام محصولات ما از دقت انتخاب شده، قطب بامبو بالغ ساخته شده است، که با استفاده از فن آوری و تجهیزات مدرن برای تولید محصولات سازگار با محیط زیست، بهترین مقاومت، ثبات و دوام را ارائه می دهد.

 

  مواد خام از طریق بسیاری از مراحل به محصولاتی که امروز شاهد آن بودند، رسید. آنها به نوارها برش داده شده و به یک بخار بخار برای کربنیزه شدن و درمان ضد حشرات فرستاده میشوند، پس از آن نوع کوره خشک برای رفع رطوبت آن، و به نوارهای تمیز و شسته شده به تخته تخته سنگ لمینیت می شوند. سپس نجار استفاده از این مواد و مهارت نجار خود را به انواع محصولات سازگار با محیط زیست است.

 


ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان چین جعبه بافت مستطیلی بامبو است. لطفا با کیفیت عالی و محصولات بامبو عالی از کارخانه ما رایگان باشد. قیمت رقابتی و خدمات رضایت بخش در دسترس هستند.
پرس و جو